Strona główna


Mazowiecki o. Klubu Wartburga

Wstąp do Klubu!

Członkowie

Warszawa

Pruszków

Dotychczasowe zloty

Zapowiedzi zlotów

Klubowe gadżety

Przydatne adresy


Historia

Historia Wartburgów

Eisenach

Prototypy

Prospekty reklamowe

Produkcja/sprzedaż

Melkus


Galeria

Wartburg 1000

Wartburg 353

Wartburg 1.3

Wasze zdjęcia


Technika

Dane techniczne

Porady, Tuning

Testy Wartburga

Wykresy


Inne

Linki

Dlaczego Wartburg?

Redakcja Strony

Bibliografia

Wstąp do Klubu!

Pomysł narodził się w roku 2002. Garstka rozsianych po całej Polsce zapaleńców postanowiła połączyć swe siły. Powstał KLUB WARTBURGA. Łączyło nas jedno: miłość do marki WARTBURG. Niektórzy od dawna kultywowali często wielopokoleniową tradycję posiadania WARTBURGÓW, na własną rękę dbali o swoje auta. Drudzy ot, przypadkiem, rozglądając się za tanim środkiem lokomocji trafili na "Zemstę Honekera" i... połknęli bakcyla. Jeszcze inni nie mieli własnego samochodu, ale marzyli o nim, na kartkach papieru rozrysowywali przyszłe modyfikacje i przeróbki.

Teraz jest nas więcej. W każdym mieście coś się dzieje, WARTBURGOWCY łączą się w zespoły i wspierają podczas napraw. Organizujemy lokalne cykliczne spotkania, kilka razy do roku zbieramy się wszyscy na ogólnopolskich zlotach. A jeszcze tyle do przeżycia: wspólna wycieczka do Eisenach, Wartburgowej Mekki, zloty, spotkania i na pewno: nigdy więcej samotnych napraw!

Kim jesteśmy? Grupą młodych (średnia wieku nieco powyżej 20 lat) entuzjastów-pasjonatów. Mimo, że wyrośliśmy z WARTBURGOWYCH witryn internetowych, dążymy raczej do spotkań "na żywo". Lubimy poznawać ludzi, jesteśmy otwarci na nowych Klubowiczów. Za cel nadrzędny stawiamy sobie wzajemną pomoc i miłe spędzanie czasu. Najlepszą zachętą do współuczestnictwa moga chyba być relacje ze zlotów, na wartburg Zone (tutaj) i na Ogólnopolskiej stronie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, a jesteś Mazowsza, wyślij maila do mnie (JaNN) jann353@o2.pl i napisz coś o Sobie lub pojaw się na naszym spotkaniu w Warszawie (info tutaj). Jeśli masz do nas daleko, poszukaj w dziale linki bliższego Ci regionalnego oddziału.

Nie krępujemy Uczestników sztywnym regulaminem. Nie musisz od razu posiadać własnego WARTBURGA. Wystarczy, że lubisz te samochody tak, jak my...

Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiam,
Jan "JaNN" Zowczak, w imieniu Mazowieckiego Oddziału i reszty Klubu Wartburga.

Więcej informacji:

Linki do innych oddziałów Klubu

Www.klub-wartburga.pl - Oficjalna strona ogólnopolska Klubu.

Oddział Mazowsze w Warszawie

Wartburg Zone 2001-2005 copyright by JaNN, Papieju, Leloo & Sikor